Aktualności

17 listopada 2017 10:22

Gala przedsiębiorczości kobiet

17 listopada 2017 r. członkowie PRESTIGE CLUB wzięli udział w Gali organizowanej przez Międzynarodową Sieć Ambasadorów Przedsiębiorczości oraz Premier International Business Club, która odbyła się w hotelu Sofitel Victoria w Warszawie. W spotkaniu uczestniczyły współautorki książki „Biznesowe inspiracje Polek na świecie”, Polki które odniosły sukcesy w biznesie w różnych krajach oraz przedstawiciele środowisk biznesu, mediów, nauki, polityki i dyplomacji zainteresowani rozwojem przedsiębiorczości w Polsce.

8 października 2017 10:21

Jesienne spotkanie członków Prestige Club

8 października 2017 r. w restauracji BROWAR LUBICZ w Krakowie odbyło się spotkanie członków PRESTIGE CLUB.

Podczas spotkania pani Angelika Jarosławska zrelacjonowała swą wizytę w Anglii związaną z produkcją filmu o polskich lotnikach legendarnego Dywizjonu 303. Pani Urszula Ciołeszyńska przedstawiła program listopadowej Gali z okazji premiery i celebrowania Światowego Dnia Przedsiębiorczości Kobiet 2017.

Atrakcją wieczoru była wystawa obrazów polskich malarzy z Kolekcji Jana Kukuczki.

11 czerwca 2017 10:21

Letnie spotkanie członków Prestige Club

11 czerwca 2017 r. w Zamku w Grodźcu Śląskim odbyło się spotkanie członków Prestige Club-u, czytelników Magazynu PRESTIŻ who is who.

Gościem była pani Angelika Jarosławska, koordynatorka Programu Polska 3.0, Wiceprezes Ogólnopolskiego Klastra Innowacyjnych Przedsiębiorstw, kreator marki Cluster World, ambasadorka Międzynarodowej Sieci Ambasadorów Przedsiębiorczości Kobiet.

Angelika Jarosławska zaprezentowała w interesującej prelekcji program powojennej Polski, zatytułowany Polska 3.0, Największy klastrowy projekt w Europie, oddolny program gospodarczy dla Polski, stanowiący długofalową, spójną politykę rozwoju gospodarki opartą na potencjale przemysłowym kraju, innowacyjności i konkurencyjnej pozycji Polski w Unii Europejskiej.

Konkluzja wykładu sprowadziła się do stwierdzenia, że POLSKA 3.0 jest dzisiaj jedynym spójnym projektem gospodarczym dla Polski i dla regionów transgranicznych, który pozwoli Polsce optymalnie wykorzystać jej tranzytowe położenie, programem, który umożliwi stworzyć Centralny Okręg Przemysłowy na miarę XXI wieku.