Aktualności

10 kwietnia 2018 00:00

Klubowe spotkanie w Krakowie - Restauracja "Zbrojownia"

W kwietniu 2018 r. w Krakowie w Restauracji Zbrojownia przy ul. Rakowickiej odbyło się klubowe spotkanie członków Prestige Club – Czytelników Magazynu PRESTIŻ who is who.

Członkowie pojawili się na godzinę przed rozpoczęciem spotkania, toteż nadarzyła się okazja do nawiązywania towarzyskich relacji z zaproszonymi gośćmi :  generałami  – Mieczysławem Bieńkiem, Edwardem Gruszką i Jerzym  Gutem, aktorem Pawłem Delągiem, aktorką polską z Kanady panią Głąbczyńską-Komorowską i prof. dr hab. n.med. Januszem Skalskim.

W agendzie spotkania znalazły się interesujące wypowiedzi, m.in. pana Bogdana Węgrzynka w kontekście realizacji koncepcji „Trójmorza” w powiązaniu z rozwojem gospodarczego Programu Polska 3.0.

Pani Urszula Ciołeszyńska, reprezentująca Ambasadę Przedsiębiorczości Kobiet, zaprosiła członków Klubu na majowy zjazd światowej Polonii do Torunia, a  członek Prestige Club-u, kolekcjoner Jan Kukuczka, zachęcił Klubowiczów do wizytacji „Galerii Kukuczka”.

Spotkanie, okraszone lampką wina, było także  okazją do wymiany poglądów i pogłębienia klubowej integracji.

17 listopada 2017 10:22

Gala przedsiębiorczości kobiet

17 listopada 2017 r. członkowie PRESTIGE CLUB wzięli udział w Gali organizowanej przez Międzynarodową Sieć Ambasadorów Przedsiębiorczości oraz Premier International Business Club, która odbyła się w hotelu Sofitel Victoria w Warszawie. W spotkaniu uczestniczyły współautorki książki „Biznesowe inspiracje Polek na świecie”, Polki które odniosły sukcesy w biznesie w różnych krajach oraz przedstawiciele środowisk biznesu, mediów, nauki, polityki i dyplomacji zainteresowani rozwojem przedsiębiorczości w Polsce.

8 października 2017 10:21

Jesienne spotkanie członków Prestige Club

8 października 2017 r. w restauracji BROWAR LUBICZ w Krakowie odbyło się spotkanie członków PRESTIGE CLUB.

Podczas spotkania pani Angelika Jarosławska zrelacjonowała swą wizytę w Anglii związaną z produkcją filmu o polskich lotnikach legendarnego Dywizjonu 303. Pani Urszula Ciołeszyńska przedstawiła program listopadowej Gali z okazji premiery i celebrowania Światowego Dnia Przedsiębiorczości Kobiet 2017.

Atrakcją wieczoru była wystawa obrazów polskich malarzy z Kolekcji Jana Kukuczki.