Aktualności

Wigilijne spotkanie członków PRESTIGE CLUB i Redakcji Magazynu Prestiż who is who

10 grudnia 2017

10 grudnia 2017 r. w siedzibie PRESTIGE CLUB w Pałacu w Paszkówce odbyło się wieńczące całoroczną działalność klubową spotkanie wpisane w tradycyjną polską Wigilię, w którym uczestniczyli także zaproszeni goście.

Gala przedsiębiorczości kobiet

17 listopada 2017

17 listopada 2017 r. członkowie PRESTIGE CLUB wzięli udział w Gali organizowanej przez Międzynarodową Sieć Ambasadorów Przedsiębiorczości oraz Premier International Business Club, która odbyła się w hotelu Sofitel Victoria w Warszawie. W spotkaniu uczestniczyły współautorki książki „Biznesowe inspiracje Polek na świecie”, Polki które odniosły sukcesy w biznesie w różnych krajach oraz przedstawiciele środowisk biznesu, mediów, nauki, polityki i dyplomacji zainteresowani rozwojem przedsiębiorczości w Polsce.

Promocja książki Beaty Legierskiej pt. „Narracja pisana nicią”

10 listopada 2017

10 listopada 2017r. w „Galerii Kukuczka” w Jasnowicach odbyła się uroczysta promocja książki autorstwa Beaty Legierskiej – ludowej artystki z Koniakowa – o jednej z najbardziej żywotnych dziedzin artystycznej twórczości jaką jest koronkarstwo, zwłaszcza w jego lokalnej odmianie „koronki koniakowskiej”. W spotkaniu uczestniczyli członkowie PRESTIGE CLUB.